Купівля товарів за заниженими цінами на Prozorro.Sale

Платформа Прозорро – це реальна можливість придбати товари за зниженими цінами для особистого використання або з метою подальшого продажу.

На електронному майданчику виставляється власність боржників банківських структур, а також осіб, які не змогли організувати успішний бізнес, в результаті чого змушені розплачуватися з постачальниками через суди. Торги проводяться публічно, збанкрутілі фірми, підприємства виставляють активи, продаж яких може покрити заборгованість – повністю або частково. Всі фінансові операції, оформлення документів виконуються, відповідно до встановленого регламенту та чинного законодавства. 

Чому брати участь у торгах на майданчиках Прозорро – це вигідно

Через майданчики Прозорро придбати майно збанкрутілих приватних осіб або компаній може кожен бажаючий. Для участі у торгах потрібно зібрати відповідний пакет документів, виконати інші дії передбачені умовами торгівельного майданчика. Спочатку виставляється об’єкт за оціночною вартістю, але якщо на нього не буде попиту, на повторну пропозицію ціна знижується.

При реалізації майна з’являється пряма можливість купити товар з вигодою:

 1. економія фінансового ресурсу – знижка на конфіскат може досягати 50%;
 2. вибір для цільового використання – банкрутство підприємців дозволяє інвесторам підібрати адміністративну будівлю, приміщення для організації магазину, складу, офісу;
 3. на майданчику проводяться публічні електронні аукціони (торги) не лише конфіскатом, але й державними об’єктами з привабливою інфраструктурою та вартістю;
 4. участь незалежно від місця проживання – вибрати вподобані позиції може будь-який громадянин, який зареєструється, виконає інші вимоги;
 5. професійна консультація арбітражних керуючих.

Розпродаж майна підприємства банкрута через сайт, торги на аукціонах з питань банкрутства – відмінний спосіб купівлі в Україні майна у збанкрутілих бізнес-структур.

Як взяти участь у торгах

Через Прозорро проводиться продаж не лише майна банкротів, але й енергоресурсів, брухту, держмайна, деревини та інших товарів. Як їх придбати через Prozorro? Інформація за посиланням: https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/prodazh-kruglh-lisomaterialiv-cherez-prozorrosale/.

Для укладення угод необхідно:

 • підготувати документи (список згідно діючого регламенту, залежить від статусу претендента);
 • попередньо отримати ключ, необхідний для подачі заявки;
 • зареєструватися;
 • пройти акредитацію;
 • внести гарантійний внесок;
 • дочекатися часу проведення заходу та діяти за обставинами.

Важливо на попередньому етапі детально ознайомитися лотами, вивчити технічні характеристики об’єкта, ступінь його зносу, врахувати всі можливі ризики, пов’язані з придбанням. Це допоможе уникнути непорозумінь в майбутньому.