Продаж необробленої деревини у Вінниці на аукціоні Прозорро

Майже кожен аукціон з реалізациї необробленоголісу у Вінниці та інших регіонах нашої країни незабаром проводитиметься за допомогою електронної системи Prozorro.Sale. Спочатку український уряд перевіряв раціональність інновацій шляхом впровадження виборчих лотів. Детальніше про продажі детально викладено в Постанові № 1178, яка почала діяти з 1 лютого 2020 року

Переваги прозорого аукціону з продажу необробленої деревини у Вінниці

Для української економіки необроблена деревина є одним із найактуальніших ресурсів, вона часто потрібна у промисловому виробництві, будівництві та транспорті, сільському господарстві. У 2019 році виручка від продажу круглих лісоматеріалів у межах країни становила 15 млрд. грн., тоді як у вигляді податків лісогосподарські підприємства перерахували до бюджету 3 млрд грн.

Електронний аукціон з продажу необробленої деревини допоможе задовольнити існуючу потребу в деревині – у Вінниці або будь-який інший регіон, вони проводяться на спеціальному майданчику ТБ «Українська енергетична біржа».

Раніше для отримання різноманітної деревної сировини клієнти повинні були шукати «вигідних знайомих» або платити хабарі керівникам лісогосподарських підприємств. Завдяки електронній системі Прозорро у Вінниці до аукціону з продажу необробленої деревини тепер приєднуються усі. Для цього достатньо зареєструватися на сайті ueex.com.ua, вибрати необхідний лот і заздалегідь розробити успішну торгову тактику.

Посередників та додаткових платежів немає. Правила гри однакові для всіх учасників.

Сьогодні на електронному аукціоні Prozorro.Sale успішно продається багато державного та комунального майна. За 4 роки існування стартапу тут було проведено 316 тис. публічних аукціонів, до яких долучились 23 тис. учасників. Загальний дохід склав 30 млрд. грн., з них приблизно 3 млрд. грн. оплачується нашими клієнтами.

Будь-який аукціон з продажу необробленої деревини у Вінниці чи будь-якому іншому регіоні викликає великий інтерес у клієнтів https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/prodazh-neobroblenoi-derevini-u-vinnitsi-na-auktsioni-prozorropr/. Серед енергійних учасників торгів варто виділити Гайсинський, Могилів-Подільський лісогосподарські підприємства та мисливське господарство Тульчинського лісництва.

Для незаперечної переваги над вашими конкурентами скористайтесь порадами провідних фахівців платформи Української енергетичної біржі. Зручно стежити за анонсом нових аукціонів за підтримки електронної пошти або нашого бота Telegram.